Träffa teamet på AW Academy

Det här är det fantastiska teamet bakom AW Academy. Lär känna våra engagerade medarbetare bättre och se vilka lediga positioner vi rekryterar till ju nu. Du hittar oss och våra Campus i Sverige, Norge, Finland och Tyskland.

Träffa våra medarbetare

Sissel Gade

Head of Operations & Acting Head of Learning & Development

sissel.gade@awacademy.se

Frida Ericson

Head of Marketing & Research

frida.ericson@awacademy.se

Fredrik Bardon

Managing Director

fredrik.bardon@awacademy.se

Rebecca Stenström

Head of Learning Development

rebecca.stenstrom@awacademy.se

Emma Stelin Nilsson

Program Manager

emma.s.nilsson@awacademy.se

Hanna E Andersson

Program Manager

hanna.e.andersson@awacademy.se

Gabriella Flam

Program Manager

gabriella.flam@awacademy.se

Mattias Varén

Education Specialist

mattias.varen@awacademy.se

Karriär på AW Academy

Lediga jobb

Vill du också jobba med att revolutionera synen på lärande samtidigt som du stöttar individer till nya karriärer? Då ser vi fram emot att höra av dig! 

Här hittar du alla våra lediga jobb för tillfället. Är du lärare? Klicka in på vår lärarsida för fler möjligheter.  

Inga lediga jobb just nu? Skicka oss ditt intresse direkt via info@awacademy.se